Zasady konkursu

Kup dowolne wino
z Winnicy Turnau

Zobacz rekomendowane sklepy z winem

Zarejestruj i zachowaj
dowód zakupu

Paragon lub fakturę

Odpowiedz na
pytanie konkursowe

Turnauowie

Zbigniew Turnau

Współzałożyciel winnicy. Przez wiele lat pracował jako projektant instalacji przemysłowych, a następnie zarządzał dużym przedsiębiorstwem rolnym. W 2010 roku za namową współpracownika Tomasza Kasickiego zdecydował się rozpocząć przygodę z winiarstwem. Tak powstała Winnica Turnau. Mąż, ojciec i dziadek rosnących wnuków – Zosi, Antka, Tymona i Amelki.

Jacek Turnau

Od kilku lat zarządza Winnicą Turnau. Związany z projektem od samego początku. Poza stałymi obowiązkami z powodzeniem zajmuje się pozyskiwaniem funduszy europejskich. Wraz ze wszystkimi uczestnikami przedsięwzięcia zgłębia nieustannie tajniki enologii. Jest szczęśliwym mężem Marzeny oraz ojcem Tymka i Amelki. Ma nadzieję, że dzieci w przyszłości zasilą szeregi winiarzy.

Grzegorz Turnau

Pisze i wykonuje piosenki od ponad trzydziestu, a nagrywa je od ponad dwudziestu lat. Do tej pory ukazało się 15 solowych albumów z jego muzyką pisaną do wierszy różnych autorów, a także do jego własnych tekstów. Laureat dziewięciu Fryderyków. Kuzyn Zbigniewa i współwłaściciel Winnicy Turnau, w której ma swój własny traktor.

Nagrody

Weekend
dla dwóch osób
w Winnicy Turnau

Dowiedz się więcejZestawy prezentowe

Dowiedz się więcejWina z autografami

Dowiedz się więcej

Wyniki

Zobacz wyniki
Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
Czy masz ukończone 18 lat?
Tak
Nie