Powrót do strony głównej

Rekomendowane sklepy z winem

Przed udaniem się do wybranego sklepu zalecamy wcześniejszy kontakt ze sklepem w celu potwierdzenia dostępności wybranych win.

Fine Wine Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko Biała ul. Leszczyńska 20 lok 0.72, 43-300 Bielsko Biała
Tel. (33) 484 08 91
bielskobiala@fine-wine.pl
Winosfera
Gimnazjalna 6, 85-007 Bydgoszcz
Tel. +48 52 322 83 29 
bydgoszcz@winosfera.pl
Kondrat Wina Wybrane
Ul. Wrocławska 3 (Park Hotel), 85-211 Bydgoszcz
Tel. 790 445 590
sklepbydgoszcz@mkondrat.pl
Winoznawcy
Jerzego Szajnowicza-Iwanowa 57, 42-218 Częstochowa
Tel. 505 140 800
grzegorz.mystek@winoznawcy.pl
Dwór Sieraków
Sieraków 233, 32-410 Dobczyce
Tel. 12 312 24 23
Wino Moich Podróży
Bohaterów Getta 10, 58-200 Dzierżoniów
Tel. 601 776 446
mdymkowski@tfe.pl
Salonik Winiarski Vinifera
Legionów 107 G/1, 81-472 Gdynia
Tel. +48 586 227 682
bozena@salonik-vinifera.pl
Kondrat Wina Wybrane
ul. Starowiejska 20, 81-356 Gdynia
Tel. 576 310 150
gdynia@mkondrat.pl
Fine Wine Gliwice
Zawiszy Czarnego 2/2, 44-100 Gliwice
Tel. +48 32 270 62 23
gliwice@fine-wine.pl
Czas na wino
ul .Mieszka I 1/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Tel. 95 734 18 10
info@czasnawino.com.pl
Cezar - Wina i alkohole świata
Piłsudskiego 128, 05-420 Józefów
Tel. +48 511 746 252
cezary.wochal@gmail.com
Fine Wine Katowice
ul. Chopina 1, 40-093 Katowice
Tel. +48 32 202 09 99
katowice@fine-wine.pl
Kondrat Wina Wybrane
Plebiscytowa 10, 40-035 Katowice
Tel. +48 32 205 20 94
katowice@mkondrat.pl
Fromażeria KaiSERhof
Kościuszki 8, 40-049 Katowice
Tel. 510 153 352
kaiserhofkato@gmail.com
Dom Wina "Mario"
1-go Maja 18/3 (podziemie), 75-602 Koszalin
Tel. 698 001 272
forum@domwinamario.com
Koneser
Doktora Andrzeja Zientarskiego 5, 75-852 Koszalin
Tel. 664 116 719
koneserkoszalin@gmail.com
Kondrat Wina Wybrane
Dolnych Młynów 9, 31-124 Kraków
Tel. +48 12 623 77 01
krakow@mkondrat.pl
Dom Wina
ul. Starowiślna 66, 31-052 Kraków
Tel. +48 12 431 03 68
sklep@domwina.pl
Fine Wine Kraków
Zabłocie 35 lok. 1, 30-701 Kraków
Tel. (12) 376 02 89
krakow@fine-wine.pl
Dom Wina
Ul. Balicka 255, 30-198 Kraków
Tel. +48 723 990 609
sklep@czaswina.pl
Locus Vini
Kobierzyńska 139A, 30-382 Kraków
Tel. 508 436 089
joanna.klamka@locusvini.pl
BARaWINO
Mostowa 1, 31-061 Kraków
Tel. 668 671 712
barawino@mkondrat.pl
Coffee and Wine
Szpitalna 34, 31-024 Kraków
Tel. 12 422 33 34
Behemot Galeria Win i Alkoholi
Aleja Warszawska 23/4, 20-803 Lublin
Tel. +91 81 740 15 16
wina@selekcjawin.pl
Sklep Wineland w Mierzynie
Kameralna 22, 72-006 Mierzyn k. Szczecina
Tel. +48 664 405 038
kameralna@wineland.pl
Fine Wine
Ozimska 53, 45-368 Opole
Tel. +48 77 441 01 69
opole@fine-wine.pl
MineWine.pl Salon Win Centrum Handlowo-Rozrywkowe "Poznań-Plaza"
Centrum Handlowo-Rozrywkowe "Poznań-Plaza", Drużbickiego 2, 61-693 Poznań
Tel. +48 61 656 33 32
plaza@minewine.pl
Kondrat Wina Wybrane
Ul. Polna 7, 60-535 Poznań
Tel. 669-195-827
poznan@mkondrat.pl
Winosfera
Gen. J.H. Dąbrowskiego 97a , 60-574 Poznań
Tel. +48 61 842 2776 
poznan@winosfera.pl 
Salon Win & Winebar MineWine.pl
Wojskowa 1, 60-792 Poznań
Tel. 578 770 220
winebar@minewine.pl
Tasting Room
Wąska 1, 60-859 Poznań
Tel. 696 413 606
biuro@tastingroom.pl
Wino i Grono
Zeylanda 3, 60-808 Poznań
Tel. 609 665 459
karina@winoigrono.pl
Kondrat Wina Wybrane
Kazimierza Wielkiego 1, 37-700 Przemyśł
Tel. +48 601 463 055
przemysl@mkondrat.pl
Fine Wine
Hetmańska 31, 35-045 Rzeszów
Tel. +48 17 854 38 87
rzeszow@fine-wine.pl
Sklep Porto
Sierpecka 10, 87-630 Skępe
Tel. 888266628
Fine Wine Sopot
3-go Maja 9, 81-713 Sopot
Tel. +48 58 765 10 23
sopot@fine-wine.pl
Świat Alkoholi
Czarnieckiego 9/6, 73-110 Stargard
Tel. +48 600 040 587
mtwardowski.67@op.pl
MineWine.pl Salon Win Centrum Handlowe ETC
Centrum Handlowe ETC, Poznańska 6, 62-020 Swarzędz-Jasin
Tel. +48 61 665 08 85
a.kominski@minewine.pl
Sklep Wineland w Szczecinie
Wojska Polskiego 70, 70-479 Szczecin
Tel. +48 784 504 070
wojskapolskiego@wineland.pl
Winoteka 101 win
al. Papieża Jana Pawła II 42, 70-415 Szczecin
Tel. +48 69 647 96 23
info@101win.pl
Vinoteka
Reymonta 3, pawilon 82, 71-276 Szczecin
Tel. +48 783307715
vinoteka.szczecin@gmail.com
Vinoteka w C.H. Tesco
Milczańska 31F, 70-117 Szczecin
Tel. +48 691 894 346
vinoteka.szczecin@gmail.com
Fine Wine
Rynek Nowy 3, 71-875 Szczecin
Tel. +48 91 434 10 72
szczecin@fine-wine.pl
Winiarnia CityWine
Sienna 8, 70-542 Szczecin
Tel. 506 370 540
p.smolenski@citywine.pl
Fine Wine Tychy
Gemini Park Tychy ul. Towarowa 2 c lok 0.11 A, 43-100 Tychy
Tel. (32) 213 86 91
tychy@fine-wine.pl
Winiarnia 13 Win
Krypska 52/54, 04-065 Warszawa
Tel. +48 603 945 815
winiarnia@13win.pl
Cezar - Wina i alkohole świata
Wiejska 9, 00-480 Warszawa
Tel. +48 511 746 252
cezary.wochal@gmail.com
Fine Wine Warszawa
Stawki 3, 00-193 Warszawa
Tel. +48 22 468 18 33
warszawa.stawki@fine-wine.pl
Fine Wine
Płocka 17 pasaż "A" lokal 9, 01-231 Warszawa
Tel. +48 604 245 350
mwosu@wosu.pl
Kondrat Wina Wybrane
Wierzbowa 3, 00-094 Warszawa
Tel. +48 22 692 08 64
wierzbowa@mkondrat.pl
Winkolekcja
ul. Olkuska 7, 02-604 Warszawa
Tel. 609 900 264
sklep@winkolekcja.pl
Winosfera
Chłodna 31 , 00-867 Warszawa
Tel. +48 22 526 25 00 
chlodna31@winosfera.pl
Dom Wina
ul. Koszykowa 54, 00-675 Warszawa
Tel. +48 22 630 81 11
sklep.koszykowa@domwina.pl
Dom Wina
ul. Łopuszańska 22, 02-220 Warszawa
Tel. +48 722 100 216
lopuszanska@domwina.pl
Dom Wina
Ursynów – Aleja Komisji Edukacji Narodowej 24, 02-796 Warszawa
Tel. +48 664 301 110
t.kaminski@domwina.pl
Sklep Chleb
Puławska 29/lok. 2, 02-508 Warszawa
Tel. 884 124 784
chlebpulawska@gmail.com
BARaWINO
ul. Noakowskiego 16, 00-666 Warszawa
Tel. 668 671 393
barawinowaw@mkondrat.pl
VinOn
Dzielna 60, 01-029 Warszawa
Tel. 667 779 365
kupteraz@vinon.pl
Sklep Wina i Specjały
Krupnicza 7, 50-075 Wrocław
Tel. +48 502 702 215
winaispecjaly@gmail.com
6 Win Wrocław
Piłsudskiego 49-57, 50-032 Wrocław
Tel. +48 71 799 98 60
wroclaw@6win.pl
Kondrat Wina Wybrane
Słowicza 19, 53-320 Wrocław
Tel. +48 71 339 76 82
wroclaw@mkondrat.pl
Dom Wina
ul. Powstańców Śląskich 95, 53-332 Wrocław
Tel. +48 512 526 144
sklepwroclaw@domwina.pl
Sklep PORTO ALKOHOLE ŚWIATA
ul.POW 16, 87-800 Włocławek
Tel. 694090044, 538385053
Monopolowy Jacuś
Św. Andrzeja Boboli 2, 41-800 Zabrze
Tel. 609 719 521
jacekwezgowiec@vp.pl
Sklep Przyjaciele Jedzenia
Jaskółcza 34C, 65-005 Zielona Góra
Tel. +48 53 466 55 10
sklep@przyjacielejedzenia.pl
Winoteka "CZAS NA WINO"
Al. Niepodległości 35B, 65-042 Zielona Góra
info@czasnawino.com.pl
Zielono Nam - delikatesy ekologiczne
ul. Bohaterów Westerplatte 24, 65-034 Zielona Góra
Tel. 577 302 306
delikatesyzielononam@gmail.com
GOODWINE
ul. Krótka 46 D, 96-300 Żyrardów
Tel. 607 238 319
t.sobiecki@goodwine.pl
APPELLATION Skład Wina i Oliwy
ul. Uniwersytecka 15, 90-001 Łódź
Tel. 603700410
info@appellation.pl
Pinot Wine & Spirits
Piotrkowska 183/187, 90-447 Łódż
Tel. +48 42 663 83 33
piotrkowska@pinot.com.pl
Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
Czy masz ukończone 18 lat?
Tak
Nie